Thunder sweepen Suns in eerste ronde NBA Playoffs

De eerste uitschakeling in de NBA Playoffs is een feit en komt op naam van Oklahoma City Thunder, die als #1 seed weinig heel hebben gelaten van #8 Phoenix Suns. Ze kwamen via de Play-In in de playoffs terecht, maar konden geen vuist maken. Zij zijn na de eerste ronde klaar.

Ondanks dat het geen schande is tegen de #1 van de NBA en de regerend wereldkampioen, heeft Phoenix eigenlijk in geen enkel duel een echte kans gehad op een zege. De eerste twee duels in Oklahoma City gingen met 119-94 en 120-107 verloren zonder echt mee te doen, terwijl er in Phoenix met 109-121 en 122-131 werd verloren. Ondanks dat het in die duels iets meer mee zou doen, was het absoluut niet voldoende.

Thunder zullen nu afwachten wie hun volgende tegenstander gaat worden. Momenteel staan Los Angeles Lakers met 3-1 voor tegen Houston Rockets, die zichzelf in Game 4 levend konden houden door in eigen huis te winnen en een Game 5 af te dwingen in LA. Toch lijkt het er op dat Lakers de volgende tegenstander van Thunder gaan worden.

Foto: Joshua Gateley / Getty Images / AFP

Lars Leeftink
Lars Leeftink
Adjunct-hoofdredacteur, eindredacteur voor de NBA en college football/basketbal en terug te vinden in 3000 SportAmerika podcasts. Heeft de Amerikaanse sporten leren kennen via videogames. Volgt sindsdien bijna alle Amerikaanse sporten. De NFL en NBA Draft zijn mijn jaarlijkse guilty pleasure.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Gerelateerde artikelen