Officieel is het NBA offseason van 2025-26 nog niet begonnen, maar er zijn al aardig wat trades gemaakt. Kevin Durant beet het spits eigenlijk af, maar de Boston Celtics zijn daarna ook actief geworden.
CELTICS TRADEN HOLIDAY EN PORZINGIS
Boston Celtics, die het komend seizoen zonder Jayson Tatum zullen moeten doen (blessure) zijn bezig om salaris kwijt te raken. Zo is G Jrue Holiday naar Portland Trail Blazers gestuurd in een trade, in ruil voor G Anfernee Simons (aflopend contract) en twee 2nd round picks. Even later werd PF Kristaps Porzingis naar Atlanta Hawks gestuurd voor F George Niang (aflopend contract) en een 2nd round pick. Brooklyn Nets was ook onderdeel van de trade en kreeg G Terance Mann en de #22 pick van de 2025 NBA Draft.
POOLE NAAR PELICANS VOOR MCCOLLUM
Naast de trade van Durant naar Houston Rockets en de twee trades van Boston Celtics, besloten ook New Orleans Pelicans mee te doen. Zij besloten SG C.J. McCollum te traden naar Washington Wizards samen met F Kelly Olynyk en een 2025 2nd round pick in ruil voor SG Jordan Poole, G Saddiq Bey en een de #40 pick in de 2025 NBA Draft.
Daarnaast was er ook nog een trade waar G Desmond Bane van Memphis Grizzlies bij betrokken was. Hij werd naar Orlando Magic gestuurd voor SG Kentavious Caldwell-Pope, G Cole Anthony en maar liefs vijf 1st round picks, waaronder #16 van de 2025 NBA Draft.
IRVING BLIJFT IN DALLAS
Naast dat er al aardig wat spelers hun spelersoptie hebben genomen, was er ook Kyrie Irving die besloot zijn spelersoptie bij Dallas Mavericks niet te nemen. Vertrekken gaat hij echter niet, want de guard tekent een nieuw contract voor drie jaar en 119 miljoen dollar. Hij zal met Anthony Davis en toekomst #1 pick Cooper Flagg de toekomst van Dallas gaan zijn. Het team verwacht Irving ergens in het midden van het seizoen terug van zijn ernstige blessure.
Foto: David Butler II-Imagn Images