Michigan verslaat UCONN in finale March Madness

De finale van March Madness heeft Michigan als nieuwe kampioen in college basketball opgeleverd. De Wolverines versloegen UCONN met 69-63 door vooral een sterke tweede helft te spelen.

Voor het tweede kampioenschap ooit van Michigan was echter wel een kleine comeback nodig, aangezien – nadat Michigan nog wel de eerste minuten domineerde – de eerste helft voor een groot deel werd geleid door UCONN. Hier kwam vlak voor rust verandering in, waardoor Michigan met en 33-29 voorsprong de kleedkamer in ging.

In de tweede helft domineerde Michigan door zelfs een paar keer op tien punten voorsprong te komen en uiteindelijk met 69-63 te winnen ondanks een kleine late comeback van UCONN. Bij UCONN scoorden vier spelers meer dan tien punten, met Alex Karaban (17 PTS) als topscorer. Bij Michigan waren er drie spelers met meer dan tien punten, met Elliot Cadeau (19 PTS) als uitblinker.

Foto: Tanner Pearson / NCAA Photos via Getty Images

Lars Leeftink
Lars Leeftink
Adjunct-hoofdredacteur, eindredacteur voor de NBA en college football/basketbal en terug te vinden in 3000 SportAmerika podcasts. Heeft de Amerikaanse sporten leren kennen via videogames. Volgt sindsdien bijna alle Amerikaanse sporten. De NFL en NBA Draft zijn mijn jaarlijkse guilty pleasure.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Gerelateerde artikelen