NFL op zondag: Broncos pakken Chiefs, Chargers 0-7

Week 8 van het NFL seizoen betekent dat wij bijna halverwege het jaar zijn! Met een aantal knotsgekke wedstrijd was de late window van Week 8 weer om te smullen. De Chiefs verloren dankzij een false start, Rams wonnen gemakkelijk van de Chargers om hen naar 0-7 te brengen en de Commanders weten de Eagles te overmeesteren op Sunday Night Football. Lees de recap van late window games van NFL op zondag hier!

FALSE PROBLEMEN ZORGT VOOR CHIEFS LOSS

Kansas City Chiefs @ Denver Broncos | 24-28:

Kijkend naar de statistieken van deze wedstrijd, zou verwachten kunnen worden dat de Chiefs deze wedstrijd hebben gewonnen. Voor een moment leek dat ook zo, maar er werd roet in het eten gegooid. Chiefs RT Jaylon Moore begon een splitsecond te vroeg waardoor de Chiefs touchdown pass op fourth down werd ontnomen. Logischerwijs waren Chiefs fans boos hierover, echter was dit de correcte call. Deze play was niet de enige reden waarom er verloren werd. Weer een gemiste field goal van Harrison Butker en een voorsprong van 28-13 verspelen hielp ook niet.

Patrick Mahomes was deze wedstrijd wel weer op dreef. Met 321 yards en drie passing touchdowns droeg hij de Chiefs offense. Kenneth Walker kwam voor de tweede week op rij niet goed voor de dag. De Broncos defense wist hem goed af te stoppen voor maar 69 yards. Bo Nix daarentegen was oké. Hij weet nog steeds niet veel boven tien yards te vinden en hangt vooral af van de quick game. Alleen maar een extra teken dat de Broncos defense uitstekend is. Met deze win blijven de Broncos bovenaan de AFC West en doen goede zaken tegen de grootste rivaal binnen de divisie.

OVERIGE GAMES

Los Angeles Chargers @ Los Angeles Rams | 9-24: Het seizoen van de Chargers weet na de bye week niet om te draaien. Justin Herbert was in sommige aspecten beter, maar zoals zijn twee INTs lieten zien is hij niet dezelfde QB als de afgelopen seizoenen. En met geen hulp van zijn run game en offensive line was deze wedstrijd gedoemd om te falen. Ondanks dat de wedstrijd nog redelijk dichtbij was in de eerste helft, gaven de Rams in de tweede helft gas en kwamen op een voorsprong die niet meer te overzien was. Al met al geen geweldige pot van beide ploegen, maar uiteindelijk is de winst het enige wat telt voor de Rams.

New England Patriots @ Miami Dolphins | 24-19: Deze wedstrijd was een ’tale of two halves’. De Dolphins wisten bij rust met een voorsprong van 3-13 aan de thee te gaan. Met effectief spel, en meerdere Patriots fouten, kwam de Dolphins tot deze score. Na rust veranderde alles. Drake Maye en co begonnen gas te geven en wisten drie drives achter elkaar een touchdown te scoren. Tegelijkertijd werden de Dolphins aan één touchdown gehouden die voor de Dolphins te laat kwam. Uiteindelijk waren de Patriots simpelweg te sterk voor de Dolphins. Drake Maye was effectief en de run game wist met 131 yards hem te complimenteren in deze win.

Philadelphia Eagles @ Washington Commanders | 10-27: Met alle blessures bij de Eagles lijkt het seizoen wel voorbij. Invaller Tanner McKee doet zijn best, maar lijkt alle problemen niet te kunnen overkomen. Zeker niet wanneer de run game consistent werd afgestopt. De langste rush van een Eagles RB was maar negen yards. Aan de andere kant liep de wedstrijd een stuk beter. Ondanks dat Jayden Daniels niet efficiënt was, maakte hij de plays die nodig waren om uiteindelijk 27 punten te scoren. Ook al kwamen de punten grotendeels van de kicker. Beide teams lijken als een kip zonder kop door het NFL seizoen te gaan. Zal een van deze teams zich nog kunnen manifesteren in de NFL play-off race?


Lees hier de recaps van de vroege window in Week 8 van het NFL seizoen!

Coverfoto: David Gray/Kansas City Chiefs

Timothy Donsen
Timothy Donsen
Dankzij Julio Jones een groot Falcons fan. NFL-draft liefhebber. Pass-Rush connoisseur.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Gerelateerde artikelen