De Atlanta Falcons waren waarschijnlijk het slechtste team in de NFL tijdens de eerste twee weken van het seizoen. Dat werd rechtgetrokken op Lambeau Field. De weerloze Packers werden gesloopt door Bijan Robinson en Drake London. Het zal voor hoofdbrekens zorgen in Wisconsin.
De Falcons hadden voor het eerst dit seizoen een functionele quarterback in de basis staan. Michael Penix was fit genoeg om te beginnen en dat was op voorhand al een verbetering ten opzichte van Cooper Rush. Penix had wel een valse start. Tijdens de openingdrive gooide hij een interceptie in de handen van Xavier McKinney. Tot een Packers touchdown leidde dit niet, maar het was wel Green Bay dat als eerste op het bord kwam: Christian Watson ving de bal van Jordan Love.
In de daaropvolgende drive trok Atlanta de stand gelijk. Het was Bijan Robinson die de bal binnenliep. Robinson was met 194 rushing yards sowieso ontketend tijdens deze TNF. In het tweede kwart kwamen de Falcons op voorsprong via een field goal. Via een Austin Hooper touchdown gingen de Falcons met een 17-7 voorsprong de rust in.
Packers brengen niks in
Na rust wisten de Packers nauwelijks wat in de melk te brokkelen. De gehavende offensive line kon Jordan Love niet beschermen en de rungame kwam nauwelijks van de grond. Verdedigend was het, zonder Micah Parsons, moeilijk om bij Penix te komen. Doordat de secondary van een te laag niveau is kon Penix de bal plaatsen waar hij wilde. Drake London ving zo 194 yards bij elkaar.
Na een turnover op downs van Green Bay om de tweede helft te starten liep de Falcons nog verder uit. Dit keer was het Brian Robinson die de bal binnenliep. In het vierde kwart scoorden de Falcons nog een field goal en liep Bijan Robinson zijn tweede touchdown van de avond binnen. De Packers konden alleen via een Matthew Golden touchdown wat terugdoen. Doordat de Falcons ook nog een two-point conversion voltooiden eindigde de pot in 35-14 voor de Falcons.
De Packers zullen veel zorgen hebben na drie weken. Nederlagen tegen de Vikings en de Falcons en een zeer moeizame overwinning op de Jets is de oogst. Binnenkort keert Parsons weer terug in de verdediging maar daarmee zijn nog lang niet alle problemen opgelost. Het gaat op deze manier een hele opgave worden om de playoffs te halen.
De Falcons zijn niet ineens een contender in de NFC South, maar ze lijken al een stuk meer op een footballteam met een normale quarterback. Dat moet de fans toch enigszins positief stemmen in Georgia.
Lees hier onze previews!
Coverfoto: Geoff Stellfox / Getty Images


